Administrator systemów informatycznych - Sagitum

KARIERA

23 lutego 2024r.

Administrator systemów informatycznych

Lubisz pracę w zespole? Chcesz budować interesujące relacje biznesowe? Czy pasjonują Cię innowacyjne rozwiązania i chcesz związać swoja karierę z rynkiem technologii informatycznych? Jeśli tak, to Sagitum jest miejscem dla Ciebie. U nas możesz to wszystko znaleźć.

Jeżeli chcesz wspólnie z nami kreować innowacyjne rozwiązania i tworzyć nową informatyczną rzeczywistość, dołącz do nas!

Jesteśmy świadomi jak ważne jest budowanie atrakcyjnej kultury organizacyjnej. Dlatego też w centrum naszej działalności stawiamy pracowników i atmosferę w pracy. Sagitum tworzą osoby, które z pasją podchodzą do swoich obowiązków. Jesteśmy ambitni i innowacyjni. W takiej atmosferze firma prężnie się rozwija i osiąga założone cele.

Kluczowe zadania:

– administrowanie infrastrukturą sieciowo-serwerową (instalacja, konfiguracja, monitorowanie),
– zarządzanie serwerami działającymi pod kontrolą systemów Windows Server,
– dbanie o właściwy poziom bezpieczeństwa systemów,
– przygotowanie i realizacja projektów wdrożeniowych,
– tworzenie i aktualizacja dokumentacji,
– rozwiązywanie problemów z zakresu systemów i sieci – helpdesk.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunkowe (Informatyka),
– doświadczenie w administracji serwerami Windows Server (AD, DNS, DHCP, IIS),
– znajomość mechanizmów wirtualizacji Microsoft Hyper-V,
– dobra znajomość sieci komputerowych (switching, routing, filtrowanie, VLAN, radius, wifi itp.),
– doświadczenie w administrowaniu przełącznikami sieciowymi (CISCO, HPE, Ubiquiti, inne),
– doświadczenie w administrowaniu UTM (Fortigate, Barracuda, Sonicwall, inne),
– doświadczenie w administrowaniu sieciami WiFi (Lancom, CISCO, Aruba, Ubiquiti, inne)
– umiejętność tworzenia dokumentacji związanej z obszarem IT,
– znajomość języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej w zakresie realizowanych zadań,
– prawo jazdy kategorii B,
– dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji,
– samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Mile widziane:

– znajomość mechanizmów wirtualizacji Vmware oraz znajomość mikroserwisów /konteneryzacji (Docker, Kubernetes),
– znajomość administracji serwerami Linux (różne dystrybucje),
– znajomość administracji usługami chmurowymi Microsoft Office365, Azure,
– znajomość mechanizmów kopii zapasowych (np. Veeam).

Oferujemy:

– możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach,
– umowę o pracę lub inną preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia np. B2B,
– wynagrodzenie ustalane indywidualnie dopasowane do doświadczenia,
– możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
– przyjazną atmosferę pracy w pozytywnie nastawionym, zgranym i ambitnym zespole,
– możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia,
– benefity m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiet medyczny.

REKRUTACJA

Dołącz do zgranego zespołu i buduj swoje doświadczenie biznesowe.

Naszą wizją jest stać się firmą pierwszego wyboru jako projektant i partner IT w budowaniu nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Ta oferta pracy jest dla Ciebie? Wyślij nam swoje CV jeszcze dziś.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody w CV na przetwarzanie danych na potrzeby prowadzonej rekrutacji jeżeli podadzą Państwo dane wykraczające poza zakres określony art. 22[1] Kodeksu Pracy:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych wskazanych w CV, których podanie nie jest wymagane zgodnie z art. 22[1] Kodeksu Pracy, w celu uczestnictwa w aktualnym procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Sagitum S.A. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Jana Twardowskiego 9, 35-302 Rzeszów. Jestem świadomy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do jej wycofania w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na jej podstawie.”
Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach organizowanych przez SAGITUM S.A. prosimy również o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji:
„Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi przez Spółkę SAGITUM S.A. z siedzibą w Rzeszowie, ul. Jana Twardowskiego 9, 35-302 Rzeszów. Jestem świadomy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do jej wycofania w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na jej podstawie.”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.