Sagitum – Kariera – Aktualne oferty pracy
Przejdź

Kariera

Dołącz do naszego zespołu i rozwiń skrzydła

Wiążesz swoją karierę z rynkiem technologii informatycznych? Pasjonują Cię innowacyjne rozwiązania? W Sagitum stworzymy przestrzeń dla Twojego rozwoju.

Zobacz ogłoszenia

PRZEBIEG REKRUTACJI

Jak rekrutujemy w Sagitum?

Standardowe trzy kroki rekrutacji: CV i dwie rozmowy rekrutacyjne. Tyle dzieli Cię od tego, by dołączyć do zespołu Sagitum. Jeżeli znalazłeś ofertę, która Cię zainteresowała – wiesz, co teraz robić. Ten krok należy do Ciebie.

Chcesz wspólnie z nami tworzyć nową informatyczną rzeczywistość? Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie w naszych biurach w Rzeszowie, Krakowie i Szczecinie.

SŁOWA KLUCZOWE

 • Praca

 • Rekrutacja

 • Kariera

01

Wybieramy kandydatów spełniających kryteria.

Na podstawie przesłanych zgłoszeń wybieramy kandydatów spełniających wymogi przedstawione w ofercie pracy. Bierzemy pod uwagę Twoje doświadczenie, wykształcenie i umiejętności. Z przyjemnością zaprosimy Cię na rozmowę, jeżeli Twoja aplikacja nas zainteresuje.

02

Miło nam Cię poznać.

Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę, którą poprowadzi Dyrektor działu, do którego złożyłeś CV wraz z osobą z działu HR. Podczas spotkania będziemy chcieli Cię poznać: dowiedzieć się jak najwięcej o Twoim doświadczeniu, poznać Twoje oczekiwania i porozmawiać na temat stanowiska pracy. Po przejściu pierwszego etapu wybranych kandydatów zapraszamy na drugą rozmowę, którą przeprowadzi osoba z Zarządu Spółki wraz z Dyrektorem działu.

03

Witamy w zespole!

Decyzję o współpracy podejmuje Zarząd po konsultacjach z Twoim bezpośredni przełożonym. Jeżeli jesteś kandydatem, którego szukaliśmy, to od razu Cię poinformujemy i zaprosimy do zespołu. W przypadku gdy nie zdecydujemy się podjąć z Tobą współpracy, również możesz liczyć na informację zwrotną. Jeśli wyrazisz na to zgodę, zachowamy Twoją aplikację. Być może odezwiemy się podczas kolejnej rekrutacji.

OGŁOSZENIA

Sprawdź, kogo teraz szukamy

Potrzebujesz zmian? Pierwszy krok należy do Ciebie.
Znajdź interesującą Cię ofertę i wyślij swoje CV jeszcze dziś.

Specjalista ds. sprzedaży systemów ERP i BPM

Praca w siedzibie firmy Sagitum S.A. w Rzeszowie.

Analityk

Praca w siedzibie firmy Sagitum S.A. w Rzeszowie.

Specjalista ds. wdrożeń i asysty

Praca w siedzibie firmy Sagitum S.A. w Rzeszowie lub w oddziale Szczecinie.

Konsultant ds. wdrożeń ERP

Praca w siedzibie firmy Sagitum S.A. w Rzeszowie lub w oddziale w Szczecinie.

Konsultant ds. wdrożeń – Dział Workflow

Praca w siedzibie firmy Sagitum S.A. w Rzeszowie lub hybrydowo.

Programista

Praca w siedzibie firmy Sagitum S.A. w Rzeszowie.

Kariera

JAK PRACUJEMY

W zespole Sagitum możesz więcej

Razem z nami możesz uczestniczyć w projektach wykorzystujących: zintegrowane systemy zarządzania ERP, rozwiązania typu workflow, Business Intelligence, systemy produkcyjne, zagadnienia związane z robotyzacją i sztuczną inteligencją czy rozwiązania infrastrukturalne. 

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Doceniamy inicjatywę i ciekawe pomysły. Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy znają się na tym, co robią. I lubią to robić. 

Myślisz podobnie? Sagitum jest miejscem dla Ciebie.

Szukamy do zespołu ludzi, którzy mają w sobie to, co dla nas ważne: ambicję, nowatorski sposób myślenia, zadaniowość połączoną z ciekawością. Dlaczego? W centrum stawiamy pracowników i pozytywną atmosferę w pracy. Tylko wtedy firma się rozwija i osiąga założone cele, a pracownicy zostają z nami na długo.

OFERTA PRACY

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie?


  Proszę pamiętać, że plik powinien być najlepiej w dokumencie .DOC, .DOCX lub .PDF i nie powinien być większy niż [5MB]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sagitum S.A., ul. Jana Twardowskiego 9, 35-302 Rzeszów zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) Zobacz treść klauzuli o przetwarzaniu danych Polityce Prywatności

  Postaw na rozwój – wybierz Sagitum

  Postaw na rozwój – wybierz Sagitum

  Wiążesz swoją przyszłość z branżą IT? Dołącz do nas.
  Lubimy dzielić się wiedzą.