Kontakt - Sagitum

KONTAKT

Masz pytanie? Skontaktuj się z ekspertem.

Biuro Sagitum

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00

17 777 61 00 biuro@sagitum.pl
Sagitum S.A.

Sagitum S.A.

ul. Jana Twardowskiego 9, 35-302 Rzeszów

NIP: 8133733993 | REGON: 366158795
KRS: 0000755390

FORMULARZ

01

Napisz do nas

Pomożemy Ci ustalić, które rozwiązania sprawdzą się w Twojej firmie. Czekamy na Twoją wiadomość.





    Sprecyzuj, na czym polega problem w Twojej firmie. Będziemy mogli udzielić Ci trafnej odpowiedzi i zbliżyć Cię do rozwiązania tego problemu.


    KONTAKT BEZPOŚREDNI

    Sprawdź listę kontaktów bezpośrednich

    Skontaktuj się z konkretnym oddziałem lub działem Sagitum i powiedz nam, czego potrzebuje Twoja firma.

    Oddziały

    Rzeszów

    ul. Twardowskiego 9
    35-302 Rzeszów

    Tel: +48 17 777 61 00
    E-mail: biuro@sagitum.pl

    Kraków

    Aleja Pokoju 78
    31-564 Kraków

    Tel: +48 12 378 48 96
    E-mail: krakow@sagitum.pl

    Szczecin

    ul. Chmielewskiego 22A
    70-028 Szczecin

    Tel: +48 721 817 771
    E-mail: szczecin@sagitum.pl

    Grupa Sagitum

    B2B Technologie Sp. z o.o.

    ul. Twardowskiego 9
    35-302 Rzeszów

    Biuro: +48 17 777 61 00
    Sprzedaż: +48 665 958 884 
    E-mail: biuro@b2b-technologie.pl
    b2b-technologie.pl

    Digital Robots sp. z o.o.

    ul. Aleja Armii Krajowej 21
    35-307 Rzeszów

    Tel: +48 571 075 470
    E-mail: info@digital-robots.io
    digital-robots.io

    Dział Sprzedaży

    Sprzedaż Workflow

    Eryk Wdowiak
    Tel:+48 663 751 678
    E-mail: eryk.wdowiak@sagitum.pl

    Sprzedaż ERP

    Sebastian Wolski
    Tel: +48 721 817 771
    E-mail: sebastian.wolski@sagitum.pl

    Infrastruktura IT

    Piotr Boho
    Tel: +48 722 238 999
    E-mail: piotr.boho@sagitum.pl

    Sprzedaż sektor publiczny

    Janusz Szybiak
    Tel: +48 727 515 247
    E-mail: janusz.szybiak@sagitum.pl

    Dział Wdrożeń

    Wdrożenia BPM

    Artur Hordyn
    Tel: +48 885 515 241
    E-mail: artur.hordyn@sagitum.pl

    Wdrożenia ERP

    Tomasz Radwański
    Tel: +48 661 388 886
    E-mail: tomasz.radwanski@sagitum.pl

    Dział wsparcia technicznego

    Dział wsparcia technicznego

    Obsługa Zgłoszeń:
    Tel: +48 667 244 886
    pomoc.sagitum.pl