Menu

Kontakt

Biuro Spólki

T: 17 777 61 00

M: biuro@sagitum.pl

Dział sprzedaży

Eryk Wdowiak

T: 663 751 678

M: eryk.wdowiak@sagitum.pl

 

Piotr Kaczmarczyk

T: 603 515 250

M: piotr.kaczmarczyk@sagitum.pl

Dział sprzedaży do sektora publicznego

Mariusz Kawa

T: 604 525 904

M: mariusz.kawa@sagitum.pl

Dział wdrożeń

Wdrożenia BPM:

Artur Hordyn

T: 885 515 241

M: artur.hordyn@sagitum.pl

 

Wdrożenia ERP:

Tomasz Radwański

T: 661 388 886

M: tomasz.radwanski@sagitum.pl

Dział wsparcia technicznego

Zgłoszenie na platformie
Obsługi Zgłoszeń:

Strefa Klienta

https://pomoc.sagitum.pl

 

Infolinia ds. Asysty:

T: 667 244 886 wew. 2.

Dział wsparcia ds. oprogramowania

Zgłoszenie na platformie
Obsługi Zgłoszeń:

Strefa Klienta

https://pomoc.sagitum.pl

 

Infolinia Asysty:

T: 667 244 886 wew. 1

Kordynator asysty ds. oprogramowania

Zgłoszenie na platformie
Obsługi Zgłoszeń:

Strefa Klienta

https://pomoc.sagitum.pl

 

Infolinia Asysty:

T: 667 244 886 wew. 3

Rzeszów

Siedziba główna

ul. Jana Twardowskiego 9
35-302 Rzeszów

T+48 17 777 61 00 Mbiuro@sagitum.pl

Social Media

Kraków

Oddział

ul. Józefa Marcika 14B
30-443 Kraków

T+48 12 378 48 96 Mkrakow@sagitum.pl

Sagitum S.A.

 

KRS: 0000755390
NIP: 8133733993
REGON: 366158795

 

Sąd Rejonowy w Rzeszowie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy: 536 000 zł

B2B Technologie

Siedziba główna

ul. Jana Twardowskiego 9
35-302 Rzeszów

T+48 17 77 76 100 Mbiuro@b2b-technologie.pl

Dębica

Oddział

ul. Paderewskiego 2, lok. I/1
39-200 Dębica

T+48 14 676 90 62 Mbiuro@b2b-technologie.pl

B2B Technologie
Sp. z o.o.

 

KRS: 0000655182
NIP: 8133733929
REGON: 366156069

Sąd Rejonowy w Rzeszowie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy: 500 000 PLN

Napisz do nas

* - Pola wymagane

logo
Projekty realizowane ze środków UE
Czytaj więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.